درباره ما

تاریخ انتشار : 2019/07/06

 شرکت پارسی گیل با استعانت از خداوند متعال و با اتکاء بر تجربیات و توان مهندسی خود در زمینه های مختلفی  فعالیت می کند و در آخرین دستاورد خود دستگاهی را تولید و عرضه بازارداخلی و جهانی کرده است که می تواند کروناویروس محیط (هوا و سطوح ) را از بین ببرد.

 

این تکنولوژی قادر است با اکسیدکردن میکروارگانیسم های محیط آنها را غیرفعال کند. نکته مهم در ساختار این تکنولوژی عدم انتشار رادیکال های آزاد در محیط است تمامی واکنش ها در تیوپ پلاسما و در داخل محفظه دستگاه انجام می گیرد.

ترکیبات تیغه های نانوتیتانیوم که در محیط خلاء داخل تیوپ دستگاه است، موجب تولید پلاسمای اکسیژن و در نتیجه استریل کردن محیط می شود. عملکرد این دستگاه به گونه ای است که با سیرکولاسیون هوا، پلاسما و یون منفی اکسیژن در محیط منتشر می گردد و خروجی این فرایند می تواند به هر نقطه ای که انتشار پیدا می کند میکروارگانیسم های هوا را اکسید و غیرفعال کند.

این دستگاه تائیدیه ویروس و باکتری کشی از آزمایشگاه رفرانس وزارت بهداشت(دانشگاه علوم پزشکی تهران)،تائیدیه حذف آلایندگی ،غیرفعال سازی و جلوگیری از عفونت زدایی کروناویروس در هوا و سطوح از آزمایشگاه رفرانس علوم پزشکی گیلان،استانداردCE اروپا،ISO13485،ISO9001 را داراست.

 

 

 

 

استانداردها