رگ یاب Vein Finder

با استفاده از دستگاه رگ یاب نوری مشابه نور مادون قرمز برروی پوست تابانده می شود و نور تابیده شده در رگ های خونی به واسطه وجود هموگلوبین جذب می شود

قیمت : 1,500,000 تومان
تعداد محصول :

یکی از مشکلاتی که همواره پرستاران و پزشکان با آن سر و کار دارند پیدا کردن رگ بیماران در هنگام تزریق و یا خونگیری است که این مشکل برای افرادی که وزن زیادی دارند، بانوان و اطفال ، سخت تر است. دستگاهی که در سال های اخیر به حل این مشکل کمک کرده است، دستگاه رگ یاب می باشد که نقشه رگ های سطحی بدن را در محل موردنظر نشان می دهد. به این ترتیب از بروز زخم و ناراحتی احتمالی برای بیمار در اثر پیدا نکردن رگ مناسب، جلوگیری می شود.

 

این امر در اطفال و نوزادان به خاطر بافت بدنی و رگ های حساس تری که دارند، اهمیت بالاتری پیدا می کند به طوری که رگ یاب مخصوص اطفال بیشترین کاربرد را دارد. همچنین از موارد مهم دیگر استفاده از رگ یاب، هنگامی است که نیاز به تزریق خارج از رگ وجود دارد به عنوان مثال برای پزشکان زیبایی که موادی مانند بوتاکس را زیر پوست تزریق می کنند که نباید وارد رگ شود.

 

با استفاده از دستگاه رگ یاب نوری مشابه نور مادون قرمز برروی پوست تابانده می شود و نور تابیده شده در رگ های خونی به واسطه وجود هموگلوبین جذب می شود و منطقه کناری رگ، نور را بازتاب می دهد و به این شیوه نقشه رگ ها در محل تابانده شدن نور مشخص می شود. رگ یاب ها قابل حمل و سبک هستند و از نظر خطر تشعشع کاملا بی خطر و بدون عوارض هستند.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “رگ یاب Vein Finder”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

استانداردها